Koszty wysyłki

Darmowa dostawa od 200 zł

Wszystkim klientom naszego sklepu przysługuje darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski przy zamówieniach o wartości towaru powyżej 200 zł. Promocja dotyczy wszystkich zamówień z wyjątkiem zamówień z płatnością za pobraniem.

Życzymy udanych zakupów!

Cennik kosztów wysyłki dla zamówień powyżej 200 zł

Forma dostawyKoszt
Przesyłka kurierskaprzedpłata0 zł
pobranie5 zł
Przesyłka InPostprzedpłata0 zł
pobranie2 zł

Cennik kosztów wysyłki dla zamówień poniżej 200 zł

Forma dostawy Koszt
Przesyłka kurierska przedpłata 15 zł
pobranie 20 zł
Przesyłka InPost przedpłata 10 zł
pobranie 12 zł
 

Koszty wysyłki są niezależne od wagi produktu, a jedynie od formy wysyłki oraz sposobu płatności. Poniżej prezentujemy możliwie najprościej jak się da ten podział.

Gdyby mieli Państwo jakieś wątpliwości lub pytania to zachęcamy do kontaktu.

Terminy realizacji

Nasza firma zdaje sobie sprawę z faktu jak ważne jest dla naszych klientów szybkie otrzymanie zakupionego towaru, dlatego staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy aby usprawniać ten proces. Potwierdza to fakt, że 80% przesyłek jest nadawana w przeciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.

Jeśli wybierają Państwo wysyłkę kurierem już następnego dnia, dnia kurier może zapukać do Państwa drzwi (w przypadku zamówień dokonanych przed południem). W przypadku przesyłek kurierskich jak i wysyłki paczkomatem dostają Państwo informację mailem o numerze listów przewozowych dzięki czemu na bieżąco jest dostępna informacja o losach paczki. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że termin otrzymania przesyłki zależy od wybranej formy dostawy.