Waga łazienkowa Meliconi Professional

producent: Meliconi s.p.a. | kod: 65520054300
139,00
Dostawa
Kurier
12,99 zł
Wysyłka
Chwilowo niedostępny
Zwrot
30 dni
na zwrot

Chwilowo niedostępny

Produkt pojawi się ponownie za miesiąc.

Powiadom mnie o dostępności

Meliconi Professional to waga łazienkowa dla osób poważnie myślących o odchudzaniu.

Zmierzy najważniejsze parametry Twojego organizmu

Waga Professional nie tylko zmierzy masę Twojego ciała, ale przede wszystkim poda wartości kluczowych parametrów Twojego organizmu jak masa tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz zapotrzebowanie kaloryczne, ale to nie jedyne możliwości tej wagi...

Zmierzy zawartość tłuszczu w Twoim organizmie

Dzięki pomiarowi tkanki tłuszczowej będziesz mieć możliwość obiektywnej oceny Twoich postępów w walce z nadwagą. Niezależnie czy ważysz się przed czy po posiłku, rano czy wieczorem, niezwykle precyzyjne metody pomiaru Meliconi podadzą Ci dokładny wynik.

Zmierzy masę Twojej tkanki mięśniowej

Dokonując regularnych pomiarów swojej tkanki mięśniowej, będziesz w stanie ocenić czy Twój plan treningowy przynosi zakładane efekty.

Poda Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie

Waga Professional oceni Twoje zapotrzebowanie na kalorie oraz będzie informowała Cię, o zmianach zapotrzebowania Twojego organizmu, w miarę postępów odchudzania. Dzięki temu z łatwością utrzymasz swoją wagę pod kontrolą.

Zmierzy ilości wody w Twoim organiźmie

Odpowiedni poziom wody w organizmie zmniejsza odczuwanie głodu, co ułatwia odchudzanie. Dzięki regularnym pomiarom zawartości wody w Twoim ciele, ułatwisz sobie walkę ze zbędnymi kilogramami.

Pozwoli Ci definiwać cele odchudzania

Meliconi Professional pozwala na definiowanie celów. Możesz zdefiniować docelową wagę, jaką chcesz osiągnąć, a urządzenie będzie Ci wyświetlać po ważeniu ile kilogramów zostało Ci do zrealizowania upragnionego celu.

Technologii Meliconi zapewnia wysoką dokłądność pomiarów

Metoda pomiaru Meliconi jest niezwykle dokładna, ponieważ bazuje na pomiarze rezystancji organizmu poprzez przepuszczanie delikatnych impulsów elektrycznych przez tkanki ciała, dokładnie w taki sam sposób jak w profesjonalnym sprzęcie medycznym.

12 kart użytkowników

Waga pozwala zapamiętać pomiary 12 użytkowników dzięki czemu każdy członek Twojej rodziny będzie mógł przechowywać historię pomiarów swojego ciała i monitorować swoje postępy w odchudzaniu.

Zmierzy masę Twojej tkanki kostnej

Dodatkowo waga pozwoli Ci na zmierzenie masy Twojej tkanki kostnej.

Włoska produkcja = piękne wzory i designiarskie kształty

Waga łazienkowa Professional zaprojektowana jest przez projektantów z włoskiej firmy Meliconi, dlatego cechuje się nie tylko funkcjonalnością ale i wspaniałym wyglądem. Dzięki bardzo starannemu i estetycznemu wykończeniu ozdobi i sprawdzi się w każdej łazience.

Będzie służyć Ci przez długie lata

Waga Professional jest stworzona z połączenia wysokiej jakości szkła hartowanego oraz elastyczych tworzyw sztucznych, dlatego jest znacznie bardziej wytrzymała niż większość wag. Waga wytrzyma duże obciążenie bo aż 150kg i będzie Ci służyć wiele lat.

Posiada wyświetlacz LCD oraz dotykowe klawisze

Waga Professional posiada duży, czytelny, cyfrowy wyświetlacz oraz wyposażona jest w klawisze dotykowe, nie trzeba ich naciskać, wystarczy lekko dotknąć, aby uzyskać pożądany efekt.
Dane techniczne produktu:
Długość30cm
Szerokość31,3cm
Wysokość2cm
Wykonanieszkło hartowane/tworzywo sztuczne
Maks. udźwig150kg
Czułość (g)100
Bateria w zestawietak
Gwarancja2 lata

Specyfikacja

  • Kod towaru: WAGA PROFESSIONAL
  • SKU: 65520054300
  • EAN: 8006023193110


Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
Oceń produkt:  
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Inni klienci wybierali również