Waga łazienkowa Meliconi Elegance

producent: Meliconi s.p.a. | kod: 6520154400
(1 opinii)
149,00

Chwilowo niedostępny

Produkt pojawi się ponownie za miesiąc.

Dostawa
Kurier
20 zł
Wysyłka
Wysyłka
14 dni
Zwrot
30 dni
na zwrot

W magazynie: 0 szt
Towar już zamówiony, wkrótce dostawa.

Waga łazienkowa Meliconi Elegance została stworzona aby ułatwiać odchudzanie.

Zaawansowane funkcje pomiarowe

Waga Elegance zmierzy nie tylko masę Twojego ciała, ale także poda Ci wartości kluczowych parametrów Twojego organizmu jak masa tkanki tłuszczowej, zapotrzebowanie kaloryczne i wiele więcej.

Pomiar tkanki tłuszczowej

Dzięki pomiarowi procentowej zawartości tkanki tłuszczowej uzyskasz dokładną informację o swoich postępach odchudzania. Niezależnie czy ważysz się przed czy po jedzeniu, nowatorskie metody pomiaru Meliconi podadzą Ci dokładny wynik.

Pomiar tkanki mięśniowej

Dokonując regularnych pomiarów swojej tkanki mięśniowej, będziesz w stanie ocenić czy Twój program treningowy przynosi pożądane rezultaty.

Pomiar dziennego zapotrzebowania na kalorie

Meliconi Elegance zbada Twoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz będzie informowała Cię, o zmianach zapotrzebowania Twojego organizmu, w miarę postępów odchudzania.

Pomiar ilości wody w organiźmie

Odpowiedni poziom wody w organizmie hamuje łaknienie, co sprzyja odchudzaniu. Dzięki regularnym pomiarom procentowej zawartości wody w Twoim organizmie, ułatwisz sobie walkę z nadwagą.

Pomiar tkanki kostnej

Dodatkowo Waga Elegance wyposażona jest w funkcję pomiaru masy tkanki kostnej.

Wysoka dokładność pomiaru dzięki technologii Meliconi

Metoda pomiaru Meliconi jest niezwykle dokładna, ponieważ bazuje na pomiarze rezystancji organizmu poprzez przepuszczanie delikatnych impulsów elektrycznych przez tkanki ciała, dokładnie w taki sam sposób jak w profesjonalnym sprzęcie medycznym.

12 profili użytkowników

Waga posiada wbudowaną pamięć do 12 pozycji dzięki czemu każdy członek Twojej rodziny będzie mógł stworzyć swój własny profil i monitorować swoje postępy w walce z nadwagą.

Włoski design = piękne wzornictwo i nowoczesne kształty

Waga łazienkowa Elegance zaprojektowana jest przez włoskich projektantów, dlatego cieszy nie tylko funkcjonalnością ale i swoim wyglądem. Dzięki bardzo starannemu i estetycznemu wykończeniu ozdobi i sprawdzi się w każdej łazience.

Solidne wykonanie

Waga Elegance jest stworzona z połączenia wysokiej jakości szkła hartowanego oraz tworzywa sztucznego, dlatego jest dużo bardziej wytrzymała niż większość wag. Waga wytrzyma duże obciążenie bo aż 150kg. Jest to waga która będzie Ci służyć wiele lat.

Wyświetlacz LCD oraz dotykowe klawisze

Waga posiada duży, czytelny, cyfrowy wyświetlacz oraz wyposażona jest w klawisze dotykowe, nie trzeba ich naciskać, wystarczy lekko dotknąć, aby uzyskać pożądany efekt.

Dane techniczne produktu:
Długość30cm
Szerokość31,3cm
Wysokość2cm
Wykonanieszkło hartowane/tworzywo sztuczne
Maks. udźwig150kg
Czułość (g)100
Bateria w zestawietak
Gwarancja2 lata

Specyfikacja

  • Kod towaru: WAGA ELEGANCE
  • SKU: 6520154400
  • EAN: 8006023193141


Opinie

  • 3

    cena kusi,kusi to co ma potrafić,podawać parametry naszego ciała,za tą cenę wyniki które podaje nie będą prawdziwe.Waga ma wadę na pewno w oblicz.m.tk.mięśn.i m.tk.szkiel..to najbardziej nie właściwe dane,reszta danych też okaleczone.Jestem na prof.progr.odżyw.z zamiarem schudnięcia Herbalife.Trener waży mnie na wadze Tanita/cena wagi jak 1:20/z podręcznym uchwytem.Wyniki po 3 tyg.mam niezłe/-4kg/.nie odsyłam wagi jako zwrot, bo mi się podoba.po prostu waży.ale to mało jak na opis.

Opinia o towarze:
Oceń produkt:  
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Inni klienci wybierali również